Vitaj u nás CRM!

tím Digitálnych anjelov

Tohtoročná jeseň u Digitálnych anjelov sa nesie v znamení veľkej radosti. Náš anjelský tím sa dočkal novej (a nesmierne šikovnej posily), ktorou je nový automatizovaný CRM systém. Tomuto pomocníkovi budeme môcť vďačiť za efektívnejší proces prepájania neziskových organizácií s ich dobrovoľníkmi. A efektivita nie je ani zďaleka jedinou pridanou hodnotou, o ktorú CRM-ko obohatí prepájacie procesy.

Kampaň na StartLabe bola úspešná

Ale poďme pekne od začiatku…naše sny o novom systéme prepájania sa začali meniť na realitu v momente, keď sa nám podarilo úspešne splniť kampaň na crowfundingovom portáli StartLab. V priebehu niekoľkých týždňov trvania zbierky sa opäť potvrdilo, že dobro na tomto svete neustále kvitne a okolo nás je veľké množstvo láskavých ľudí.

Za splnenie výzvy vyzbierať 1900 € zo srdca vďačíme všetkým našim podporovateľom. A veru, nebolo ich málo! Vďaka finančnej podpore 80-tich darcov sa mohla začať písať nová kapitola zvaná CRM. Osud nášho nového systému bol ponechaný do rúk skúsenému freelancerovi – PHP senior programátorovi, ktorý sa postaral o kompletné naprogramovanie celého CRM-ka.

Jeseň s novým CRM

V lete sme privítali novú vizuálnu identitu a na jeseň sme do tmavomodrej s oranžovou obliekli aj naše nové CRM. Jeho hlavným cieľom bude predovšetkým zjednodušenie prepájacieho procesu medzi neziskovou organizáciou a dobrovoľníkom. CRM-ko umožní obom stranám efektívnejšiu a rýchlejšiu komunikáciu, ale aj možnosť spolupráce na viacerých projektoch naraz.

Systém poskytne používateľom kompletný prehľad o nových, prebiehajúcich i ukončených dopytoch po pomoci. Neziskové organizácie i dobrovoľníci získajú možnosť vzájomného udeľovania spätnej väzby na ich spoluprácu, ktorá sa následne zobrazí ako recenzia v profile každého používateľa. Digitálni anjeli Vám však budú aj naďalej neustále blízky a nápomocní, prostredníctvom kontaktného formuláru, ktorý možno kedykoľvek použiť.

Ako začať systém používať?

Vstúpiť do sveta anjelského CRM a používať ho nie je žiadna veľká veda. Do systému sa jednoducho zaregistrujete na našej webovej stránke buď ako neziskovka alebo ako dobrovoľník. Následne sa kliknutím na PRIHLÁSENIE v hornom pravom rohu prihlásite prostredníctvom e-mailovej adresy a Vami vybraného hesla pri registrácií. Pred tým, ako sa  rozhodnete pre novú spoluprácu, uistite sa, že ste čo najpodrobnejšie vypísali informácie vo svojom profile.

Po úspešnej registrácií a vypísaní potrebných info o sebe ste pripravení naplno používať CRM systém a všetky výhody, ktoré prináša. Všetky neziskovky ako aj dobrovoľníkov bude po prihlásení vítať používateľský manuál, v ktorom Digitálni anjeli prehľadne vysvetľujú základy používania CRM.

Poďme spolu pomáhať ešte efektívnejšie

Naše nové CRM je tu a my sa nesmierne tešíme, že sa stáva súčasťou nášho projektu. Za príbehom jeho realizácie stojí množstvo dobrosrdečných ľudí, láskyplnej podpory, úsilia a chuti nezištne podávať pomocnú ruku tam, kde je najviac potrebná. Odteraz môžeme ešte efektívnejším spôsobom pomáhať všetkým, ktorí nezištne usilujú robiť náš svet krajším. A naša nekonečná vďaka patrí všetkým Vám, ktorí nás na našej ceste podporujete.

Ďakujeme!

Zdielaj článok
https://digitalnianjeli.sk logo
devadmin
Väčšina neziskových organizácií má stránku na Facebooku, Instagrame alebo alebo inej sociálnej sieti. Ale sociálne médiá