Šírime dobro a potrebujeme nový systém na registrácie

tím Digitálnych anjelov

Každý jeden z nás túži pomôcť niekomu, kto to potrebuje. Avšak aj keby sme veľmi chceli, občas je to veľmi náročné. Len v našom hlavnom meste žijú tisícky ľudí bez strechy nad hlavou, ľudí čakajúcich na pomoc, stovky zatúlaných psov, schátraných miest vyžadujúcich si zmenu,…a takto by sme mohli pokračovať.  Práve preto sú tu neziskové organizácie a ľudia, ktorí za nimi stoja. Usilujú sa pomáhať tam, kde je to potrebné a snažia sa meniť veci k lepšiemu. Ich najväčším problémom, s ktorým musia dennodenne súperiť,  je však nedostatok personálnych a finančných zdrojov. Aj napriek činnostiam a výsledkom, ktoré dosahujú, je väčšina z nich pre ľudí neznáma, čo je obrovská škoda, no nie? 

A práve preto sme tu MY! 

Dobrovoľníci z Digitálnych anjelov, ktorí veríme, že svet bude taký pekný, aký si ho sami urobíme. Preto sa v rámci nášho občianskeho združenia – Digitálni anjeli venujeme prepájaniu neziskoviek s dobrovoľníkmi v oblasti digitálneho marketingu. Zoskupujeme šikovných mladých ľudí s chuťou pomáhať. Našim cieľom je uľahčiť prácu neziskovým organizáciám tak, aby mohli šíriť dobro tam, kde je potrebné a vytvárať tak svet krajším miestom pre život.

Za dva roky nášho pôsobenia sme pomohli mnohým neziskovým organizáciám rásť v digitálnom svete. No ako to pri dobrovoľníckej práci býva – času nie je príliš veľa a naopak chuť pomáhať stále rastie. Dopyt po našej pomoci sa zvyšuje, a tak sme sa rozhodli hľadať kvalitnejšie a efektívnejšie riešenie pre prepájanie neziskoviek a dobrovoľníkov. Odpoveďou na naše potreby je na mieru naprogramovaný CRM systém.

O čo ide a ako to bude celé fungovať? 

Nezisková organizácia sa v prvom kroku zaregistruje do nášho CRM systému. Následne vyplní potrebné informácie ako: čomu sa venuje, s čím jej treba pomôcť, ako si predstavuje spoluprácu a iné.

Podobne aj marketér – dobrovoľník sa zaregistruje a vyplní kontaktné údaje spolu s činnosťou v oblasti digitálneho marketingu (napríklad tvorba webu, správa sociálnych sietí,  dizajn a pod.). Ďalším krokom je výber samotnej neziskovky, ktorej sa rozhodne pomôcť. Náš systém automaticky vybranej neziskovke pošle e-mail s kontaktom na dobrovoľníka. Posledným krokom samotného prepojenia bude dohodnutie si stretnutia – telefonát alebo videohovor, kde sa dohodnú na možnej spolupráci. Okrem hrejivého pocitu pri srdiečku dobrovoľník získa aj super referencie do svojho portfólia a kontakty, ktoré sa v budúcnosti rozhodne zídu. Samotný CRM systém bude slúžiť aj ako záznam, do ktorého budú obe strany vedieť zapisovať priebeh celej spolupráce. My tak budeme mať prehľad o všetkých aktivitách a kontrolovať, či všetko prebieha v poriadku. Na konci spolupráce sa zúčastnené strany budú môcť vzájomne ohodnotiť.

Ako použijeme prostriedky, ktoré nám darujete? Jednoducho budeme pomáhať tým, ktorí robia svet krajším.

Všetky vyzbierané prostriedky budú použité na náklady spojené s programovaním CRM systému na mieru. Ide o veľmi špecifický projekt, ktorý si vyžaduje dostatok finančných prostriedkov. Preto sa obraciame na vás s prosbou pomôcť mladým šikovným ľuďom s chuťou pomáhať tam, kde treba. My totiž veríme, že svet bude taký pekný, aký si ho sami urobíme.

Nesmierne nás poteší, ak vás myšlienka tohto projektu zaujme a budeme veľmi vďační, ak nás podporíte. Len vďaka vám budeme môcť zrealizovať tento nápad a navyše tak pomôžete šíriť dobro spolu s nami. Odmenou bude krajší svet pre nás všetkých. 🙂

Zdielaj článok
https://digitalnianjeli.sk logo
devadmin
Väčšina neziskových organizácií má stránku na Facebooku, Instagrame alebo alebo inej sociálnej sieti. Ale sociálne médiá