Rok 2023 bude opäť plný anjelských výziev

tím Digitálnych anjelov

Za uplynulý rok sa nášmu neziskovému projektu podarilo podať pomocnú ruku mnohým neziskovým organizáciám a občiansky združeniam. Hlavným prostriedkom sa stalo ich prepájanie s profesionálmi z praxe s pomocou nášho CRMka, s ktorým máme tento rok opäť veľké plány. CRM systém prepájania nie je však to jediné, čím budeme neziskovkám pomáhať. O všetkých našich plánoch na rok 2023 sa dočítate v riadkoch nižšie.

 

Neustále prepájame neziskovky s dobrovoľníkmi

Automatizovaný CRM systém, vďaka ktorému sa marketéri prepájajú s neziskovkami a zadarmo im pomáhajú s online marketingovými aktivitami, bol využitý naplno. Záujem o pomoc dobrovoľníka malo v roku 2022 až 54 neziskoviek, pričom bolo vzájomne prepojených (a úspešne zrealizovaných) až 51 požiadaviek na pomoc. Pre niekoho môže ísť zdanlivo o nízke čísla, pre nás sú veľkým dôvodom na radosť, a zároveň i motiváciou pre nasledujúci rok.

Digitálni Anjeli sa neustále usilujú posúvať vpred. Na základe feedbackov a skúseností, ktoré nám priniesli posledné mesiace, sme sa rozhodli priniesť pre neziskovky ešte praktickejší proces prepájania sa s dobrovoľníkmi. Túto jar nás preto čaká náš anjelský web príchod modernejšieho CRM systému prepájania. Jeho inovácia sa spája najmä s cieľom uľahčiť prepájacie procesy a priniesť neziskovkám aj dobrovoľníkom čo najfunkčnejší systém s jednoduchým používaním. 

 

 Bezplatné vzdelávanie pre všetkých

Online marketing nemusí byť žiadna raketová veda. Opačný názor môžu však zdieľať neziskové organizácie, ktoré o tomto segmente nemajú dostatok znalostí. So zámerom priblížiť im celé fungovanie sveta digitálneho marketingu, sme v roku 2023 zahájili pre neziskové organizácie sériu vzdelávacích workshopov s marketérmi. Video záznam z tých uplynulých je dostupný pre všetky neziskovky, ktoré sa zaregistrujú a prihlásia do nášho CRMka. 

Marketingové poznatky aj spoločne s praktickými ukážkami plánujeme prinášať neziskovému segmentu v podobe workshopov aj naďalej. V spolupráci s profesionálmi z praxe pripravujeme spracovanie tém ako sociálne siete či napríklad marketingová stratégia. O všetkých nadchádzajúcich workshopoch budú neziskovky včas informované prostredníctvom našich sociálnych sietí a e-mailom. 

 

Grantová pomoc aj v roku 2023

Uplynulý rok priniesol pre náš projekt novinku v podobe poskytovania grantovej pomoci neziskovkám. Po splnení podmienok a podaní grantovej žiadosti sme pomohli platenou propagáciou mnohým zbierkam, nápadom, dobročinným myšlienkam šíriť osvetu. Tým sa však ani zďaleka naša pomoc nekončí. PPC grant Digitálnych Anjelov, ktorý podporuje príspevky neziskoviek na ich sociálnych sieťach, má na rok 2023 opäť jasný cieľ – aj naďalej pomáhať šíriť dobro.

 

Uvidíme sa opäť? 

Ako tomu bolo v roku 2023, aj v najbližších mesiacoch bude tím Digitálnych Anjelov opäť súčasťou mnohých marketingových eventov. Na všetky neziskovky a dobrovoľníkov sa budeme tešiť na jarnej edícií konferencie Make It Digital, či na Marketingovici – legendárnej párty všetkých marketérov. 

Každý rok je pre nás výzva. V závere toho uplynulého sa vždy usilujeme bilancovať naše úspechy, ale i spätnú väzbu a skúsenosti, ktoré nás motivujú zlepšovať sa. Tým najväčším hnacím motorom pre celý anjelský tím je pomoc neziskovkám, ktoré ju šíria tam, kde je najviac potrebnou. 

Ak ste neziskovka, ktorej by sa zišla pomoc v online marketingu alebo marketér premýšľajúci nad tým, že by svoj čas a skúsenosti investoval do dobrej veci, neváhajte navštíviť náš web a pripojiť sa do projektu Digitálni Anjeli. 

 

Zdielaj článok
https://digitalnianjeli.sk logo
Natália Klieštiková