Návod pre neziskovku a dobrovoľníka: ako pridať recenziu v CRM systéme Digitálnych anjelov

tím Digitálnych anjelov

Jedným z nevyhnutných predpokladov pre rast a posúvanie sa vpred je dostávanie spätnej väzby. Feedback, či už pozitívneho alebo konštruktívne negatívneho charakteru nám neustále napomáha zlepšovať sa. Navyše, okrem vzájomných feedbackov je veľmi užitočné aj pridávanie recenzií. Neziskové organizácie i dobrovoľníci majú v našom CRM systéme priestor vzájomného udeľovania recenzií na základe ich skúseností so spoluprácami.

Komu môžu pridať používatelia CRM recenziu?  

CRM systém Digitálnych anjelov je vytvorený tak, aby mohli:

  • neziskovky udeľovať recenzie dobrovoľníkom, s ktorými spolupracovali. Táto recenzia sa objaví na profile dobrovoľníka,
  • dobrovoľníci udeľovať recenzie neziskovkám, s ktorými spolupracovali. Recenzia sa objaví na profile neziskovky.

Vďaka udeleným recenziám môžu ostatní používatelia CRM systému vidieť predošlé skúsenosti zo spoluprác a prepojení. Recenzie môžu slúžiť aj ako skvelý spôsob referencií prác, ktoré si dobrovoľník môže zahrnúť do svojho životopisu, profilu na LinkedIne či portfólia prác.

Ako a kedy možno recenziu pridať?

Možnosť pridať recenziu má používateľ (neziskovka / dobrovoľník) v prípade, že ich spolupráca má v CRM systéme stav ako „zrealizovaná“. Legenda túto spoluprácu označuje modrou farbou.

Dobrovoľník svoje zrealizované prepojenia nájde po prihlásení sa do CRM systému v sekcii „MOJE PREPOJENIA“. Po kliknutí na danú spoluprácu, ktorá bola zrealizovaná, dostane používateľ možnosť pridať recenziu.

Nezisková organizácia svoje zrealizované prepojenia nájde po prihlásení sa do CRM systému v sekcii „MOJE POŽIADAVKY.“ Po kliknutí na danú spoluprácu, ktorá bola zrealizovaná, dostane používateľ možnosť pridať recenziu.

Získané a udelené recenzie používatelia CRM systému nájdu v sekcii „RECENZIE“. V prípade, že premýšľate nad spoluprácou s danou neziskovkou alebo dobrovoľníkom, práve v jeho profile nájdete doterajšie získané recenzie.

E-mailový feedback

Udeľovanie recenzií prostredníctvom CRM systému nie je jediný spôsob, ktorým možno udeliť spätnú väzbu dobrovoľníkovi / neziskovke alebo projektu Digitálni Anjeli. Váš feedback si veľmi radi prečítame aj na našej e-mailovej adrese: info@digitalnianjeli.sk. Prostredníctvom e-mailu môžete zasieľať nášmu tímu akékoľvek postrehy, vaše skúsenosti, pozitívny i negatívny feedback či akékoľvek slová, ktoré by ste anjelom radi odkázali.

Aj Digitálni anjeli bude vďační za Váš názor na projekt

Proces prepájania je nesmierne dôležité neustále vylepšovať, preto je pre nás kľúčové dostávať recenzie na základe vašich prepojení. Rovnako sa však veľmi potešíme každému feedbacku venovanému projektu Digitálni Anjeli. Občas sú práve úprimné slová to, čo urobí náš deň úsmevnejším a krajším.

Zdielaj článok
https://digitalnianjeli.sk logo
Natália Klieštiková