Požiadajte o PPC grant Digitálnych Anjelov pre neziskové organizácie

tím Digitálnych anjelov

Naše heslo “Pomáhame tým, ktorí robia svet krajší” upgradujeme na novú verziu – “Ešte viac pomáhame tým, ktorí robia svet krajší.”  Ako je to možné? U Digitálnych Anjelov sa predsa stále deje niečo veľmi dobré a užitočné zároveň. Jar 2022 tomu nie je výnimkou, pretože sme si pripravili ďalšiu možnosť, ako nezištne pomáhať. Pre všetky neziskové organizácie a občianske združenia spúšťame PPC grant, ktorý slúži na platenú propagáciu príspevkov. Aké sú podmienky získania grantu a ako prebieha proces jeho udelenia sa dozviete v našom novom článku. 

Na sociálnych sieťach neziskových organizácií sa častokrát objaví obsah s dobročinným posolstvom, ktorý by mohol mať ešte vyšší pozitívny dopad, ak by sa dostal medzi väčšie publikum ľudí. Rozhodli sme sa preto vytvoriť PPC grant, ktorý bude finančne podporovať platenú propagáciu (boost) týchto príspevkov a zabezpečí tak, že sa o ich obsahu dozvie väčšia časť spoločnosti. Navyše, nastavenie boostu a vyhodnotenie jeho úspešnosti zabezpečí tím Digitálnych Anjelov.

Aké sú základné podmienky získania grantu?

Nárok na žiadosť o PPC grant Digitálnych Anjelov majú všetky neziskové organizácie a občianske združenia. Príspevky na sociálnych sieťach, ktoré má organizácia záujem podporiť platenou propagáciu nemôžu mať predajný charakter ani cieľ všeobecnej propagácie danej organizácie. Šancu získať grantovú podporu získava obsah na sociálnych sieťach, ktorý má dobročinný charakter s cieľom pomoci a pozitívneho spoločenského dopadu. Ak organizácia nevie s istotou určiť, ktorý z jej príspevkov sa najlepšie hodí na reklamnú propagáciu, kedykoľvek sa môže poradiť s tímom Digitálnych Anjelov prostredníctvom ich e-mailu info@digitalnianjeli.sk.  

Súčasťou jednej žiadosti je vždy iba jeden príspevok, na ktorý bude organizácií udelený finančný rozpočet. Každému udelenie grantu predchádza vyplnenie formuláru so žiadosťou, ktorý obsahuje potrebné údaje. Grantový formulár na vyplnenie nájdete TU. Po vypísaní potrebných informácií naša komisia posúdi vašu žiadosť a obratom vám do týždňa zašle vyrozumenie o prijatí / neprijatí žiadosti o PPC grant. 

Celý grantový proces je jednoduchý a efektívny 

Vyplnenie žiadosti o grant je prvým krokom k jeho získaniu. Po posúdení a prijatí vašej žiadosti budete kontaktovaní tímom Digitálnych Anjelov, ktorým bude potrebné udeliť prístup do vášho Business managera na Facebooku. Proces udelenia prístupov vám bude sprístupnený vo video manuáli. Následne náš tím nastaví na vybraný príspevok boost a priebežne ho počas celého trvania platenej reklamy bude v prípade potreby upravovať a sledovať efektívny priebeh. Po skončení platenej propagácie príspevku bude jej úspešnosť a výkonnosť vyhodnotená našim tímom, pričom budete o všetkom informovaní. V prípade ďalšieho záujmu o propagáciu je potrebné opätovne vypísať grantový formulár so žiadosťou. 

Vaša spätná väzba je veľmi cenná

Na záver celého grantového procesu sa náš tím veľmi poteší aj zaslaniu feedbacku na náš anjelský e-mail. Nech bola skúsenosť s grantom akákoľvek (i keď pevne dúfame, že vždy bude len a len pozitívna), každá spätná väzba nás v našej činnosti posunie vpred a pomôže nám nastavené procesy ešte viac zlepšovať. 

Každá podpora sa počíta

PPC grant je financovaný vďaka nezištnej podpore našich sponzorov. Každá pomoc je pre nás nesmierne cenná a čím väčší počet podporovateľov náš projekt získa, tým väčšiemu počtu neziskových organizácií dokážeme následne pomôcť v šírení dobra. V prípade, že máte záujem sponzorovať náš PPC, veľmi sa potešíme vašej správe na info@digitalnianjeli.sk. Spoločne môžeme násobiť dobro. 

Zdielaj článok
https://digitalnianjeli.sk logo
Natália Klieštiková