6 dôvodov, prečo sa stať Digitálnym anjelom

tím Digitálnych anjelov

Chceš pomáhať a popritom získať skúsenosti v online svete? Pridaj sa k Digitálnym anjelom a podaj pomocnú ruku neziskovým organizáciám pri šírení ich posolstva.

Vďaka dobrovoľníctvu získaš okrem dobrého pocitu aj množstvo výhod, ktoré pomôžu na oplátku tebe. Prečítaj si článok, ktorý ťa presvedčí o tom, prečo sa stať Digitálnym anjelom.

1.  Pomôž svetu a získaj dobrý pocit

Znie to ako klišé, ale aj vďaka tvojej malej pomoci vieme zmeniť svet na krajšie miesto. Spoločne môžeme prispieť neziskovkám k šíreniu pozitívnych myšlienok a konaniu dobrých skutkov.

2.  Získaj nové skúsenosti a referencie

Vďaka participácii na časovo nenáročných a jednoduchých aktivitách pre neziskovky vieš získať nové skúsenosti. Môžeš sa podieľať na vytvorení jednoduchej grafiky, nastavenia Google Ads účtu, spustenia reklamy na Facebooku, či napísania pútavého článku. Tieto poznatky ti pomôžu pri hľadaní práce a obohatia tvoj životopis.

3.  Networkuj

Neziskovky tvoria nadšení ľudia, ktorým záleží na našej spoločnosti a chcú meniť veci k lepšiemu. Práve preto budeš mať možnosť spoznať nových, ambicióznych dobrovoľníkov, kamarátov, alebo napríklad aj budúceho zamestnávateľa.

4.  Realizuj sa

Veľkou výhodou pri pomoci neziskovke je aj to, že budeš mať možnosť realizovať sa. Neziskovky nechávajú vo väčšine prípadov dobrovoľníkom voľné ruky, preto budeš môcť využiť svoju kreativitu, fantáziu a tvoriť veci podľa svojich predstáv. Navyše budeš môcť sledovať svoj progres aj výsledky práce.

5.  Venuj sa projektu, ktorý ti dáva zmysel

U nás máš priestor venovať sa projektu podľa tvojho gusta, ktorého myšlienka sa ti páči. Či už ide o vzdelávanie, sociálnu pomoc, alebo zvieratká.

6.  Posuň svoje hranice

Skúsenosti, ktoré u nás nadobudneš ťa posunú vpred. Okrem práce na vlastnom projekte budeš môcť komunikovať s klientom a vďaka tomu sa staneš sebavedomejší, čo určite zúžitkuješ nielen v pracovnom, ale aj v osobnom živote.

Tak neváhaj a pridaj sa k nášmu tímu Digitálnych anjelov!

Autor: Simona Siváková, Petra Kocáková, Michaela Magulová

Zdielaj článok
https://digitalnianjeli.sk logo
devadmin
Väčšina neziskových organizácií má stránku na Facebooku, Instagrame alebo alebo inej sociálnej sieti. Ale sociálne médiá